Podstawowym zakresem działalności naszej firmy jest elektronika :
Modernizacja komputerów , tworzenie komputerów specjalistycznych , sprzedaż oprogramowania i systemów antywirusowych , obsługa informacyjna firm.

Firma nasza zajmuje się handlem profesjonalnymi liniami produkcyjnymi oraz maszynami wykorzystywanymi w elektronicznym segmencie produkcji.
Posiadamy liczne kontakty z najlepszymi producentami maszyn na świecie ,oferujemy pośrednictwo w zakupie bądź wynajmie profesjonalnych urządzeń.

Następnym zakresem naszej działalności jest produkcja filmów.
Jesteśmy współproducentem dokumentalnego historycznego filmu pod tytułem : „Korespondent Bryan”
Jest to opowieść o tragicznej obronie Warszawy przed hitlerowską agresją we wrześniu 1939 roku , utrwaloną na kliszy przez jedynego w tym czasie dziennikarza zagranicznego, Amerykanina Juliena Bryana.
Większość zdjęć jest unikatowych , ujrzały światło dzienne po 70 latach.

Posiadamy profesjonalne studio do postprodukcji materiałów filmowych .
Prowadzimy profesjonalny montaż filmów i grafiki, tworzenie ścieżek dźwiękowych , udźwiękowienie materiałów filmowych, animacje komputerowe.

Jako jedni z pierwszych stworzyliśmy mobilne komputery do montażu materiałów na planach filmowych.

Następnym segmentem naszej działalności jest oświetlenie Ledowe.

Tworzymy bardzo energooszczędne i ekologiczne lampy LED , do wykorzystania w gospodarstwach domowych – zużycie prądu spada siedmiokrotnie.
Lampy LED do nurkowania – oświetlenie podwodne z bardzo silnymi bateriami.
Lampy LED do kamer filmowych – oświetlenie planów z bardzo silnymi bateriami , z powodzeniem zastosowane przez reporterów telewizji.